zms systemy atresole

ANTRESOLA MAGAZYNOWA jako platforma do przechowywania z wystarczającą ilością miejsca by sprostać dużym wymaganiom rosnącego rynku e-commerce.

Handel elektroniczny w czasach pandemii urósł do gigantycznych rozmiarów a pomimo lekkiego spowolnienia w ubiegłym roku nadal stanowi ważny kanał zakupowy dla wielu klientów. Jest to sektor gospodarki, który nadal będzie się rozwijał w tempie szybszym niż pozostałe segmenty rynku co potwierdza wielu analityków. Rezultat tego trendu to odczuwalny wzrost zapotrzebowania na odpowiednią powierzchnię oraz logistykę magazynową a opisane zjawisko przekłada się na zwiększone zapotrzebowanie na systemy regałów, zabudów wielopoziomowych a przede wszystkim stalowych antresol magazynowych wykorzystywanych właśnie na magazynach e-commerce.

By sprostać wymaganiom zmieniającego się dynamicznie rynku e-commerce potrzebne jest opracowywanie koncepcji ze sprawdzonym partnerem, który wykona antresole pod wymagany wymiar z uwzględnieniem efektywnego wykorzystania przestrzeni magazynowej w centrach logistycznych czy dystrybucyjnych. Nasze indywidualne rozwiązania zapewniają zawsze elastyczne podejście do tematu, które zapewni opłacalność inwestycji i przyszłościową możliwość relokacji postawionego systemu lub jego rozbudowę w istniejącym miejscu w przypadku dalszego rozwoju biznesu.

ZMS Systemy Magazynowe podąża za trendami a uruchamiając w 2023 roku produkcję stalowych konstrukcji i antresol magazynowych na własnym zakładzie produkcyjnym dostosowuje antresole również pod kątem wymagań rynku z segmentu e-commerce oraz logistyki omnichannel. Odbiorcami naszych rozwiązań są bezpośrednio klienci końcowi sklepów internetowych jak również integratorzy logistyczni dla segmentu e-handlu jak również generalni wykonawcy inwestycji logistycznych, którzy budują „ pod klucz” .
Procesy w operacjach magazynowych szczególnie w segmencie handlu elektronicznego co raz częściej wymagają zautomatyzowania. Nasze stalowe antresole często już na etapie projektu uwzględniają większe obciążenia związane z pojawiającą się robotyką i automatyzacją. Uczestniczymy z naszymi partnerami na etapie wypracowania koncepcji, projektu jak również późniejszego wdrożenia wprowadzanej automatyzacji na naszych systemach antresol.

Dwudziestoletnie doświadczenie to szeroka wiedza, którą wspólnie z naszymi partnerami wykorzystujemy dla jak najlepszego wdrożenia logistyki z odpowiednio zaprojektowanym systemem regałów półkowych , regałów paletowych na których wznosimy zabudowy wielopoziomowe lub budujemy samonośne antresole.

„Powiększ swój magazyn od środka” to nie tylko hasło reklamowe – czekamy na Twoje zapytanie byś przekonał się sam: https://zms-systemy.pl/kontakt/