3

Antresola magazynowa jako szybka i opłacalna dodatkowa powierzchnia magazynowa.

Antresola magazynowa jako szybka i opłacalna dodatkowa powierzchnia magazynowa.

 

Wiemy, że biznes rozwija się wraz z biegiem czasu a do pomyślności wzrostu potrzebna jest zawsze odpowiednia ilość miejsca operacyjnego. Najlepiej wszystko zaplanować od początku ale zdarza się, że trzeba integrować i działać po zakończonej już inwestycji. W ZMS Systemy Magazynowe mamy na to proste rozwiązanie a elastyczność w budowie, rozbudowie oraz demontażu i ponownym montażu w innym miejscu systemu to same przewagi konkurencyjne.

Mowa o … antresoli magazynowej.

Antresole to konstrukcje stalowe, które efektywnie i szybko pozwalają na pełne wykorzystanie posiadanej przestrzeni i kubatury obiektu. Słowo ANTRESOLA pochodzi od włoskiego MEZZO ( mezzanine )  co oznacza „ połowę” , „środek” i w pełni oddaje umieszczenie pomiędzy dwiema kondygnacjami dodatkowego piętra.

 

Jako producent stalowych systemów budowlanych posiadamy wieloletnie doświadczenie i znamy wymagania wielu branż a każdy pomost czy platformę dostosowujemy do konkretnych wymagań naszych klientów. Nie ma dla nas ograniczeń co do kształtu, rozmiaru i obciążeń antresoli. Najważniejszym priorytetem jest zawsze spełnienie przepisów budowlanych w zakresie statyki konstrukcji oraz bezpieczeństwa przed upadkiem i spełnienie przepisów przeciwpożarowych.

Z informacji uzyskanych od naszych wieloletnich partnerów wiemy, że inwestycja w antresole stworzyła im szybką przewagę konkurencyjną przy stosunkowo niskim koszcie pomostu w porównania do budowy nowego obiektu i przeprowadzki w nowe miejsce.

Główne obszary zastosowania stalowych antresol i  pomostów magazynowych to przede wszystkim handel elektroniczny e-commerce, magazyny i logistyka, hale produkcyjne czy biura.  Obojętnie czy jest to nowo projektowany budynek czy już funkcjonujący obiekt nasz doświadczony zespół projektowo- handlowy zintegruje odpowiednią antresolę na Twoim magazynie- wyślij nam swoje zapytanie:  https://zms-systemy.pl/kontakt/