Leasing fabryczny

Home   /   Leasing fabryczny

Leasing - nagłówek

Leasing regałów magazynowych? Tak, od tej pory to jak najbardziej możliwe

 

Wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom postanowiliśmy wprowadzić w naszej firmie innowacyjne i rzadko spotykane rozwiązanie, które umożliwi Ci korzystanie z nowych systemów magazynowych. Nie potrzebujesz już dużych sum, by móc pozwolić sobie na wyposażenie całego magazynu.

 

Jak to działa? Leasing bardzo często porównywany jest do sprzedaży ratalnej, jednak istnieją pewne różnice. Najważniejszą z nich jest to, że produkt przez cały czas spłacania rat należy do leasingodawcy, choć użytkuje go leasingobiorca. Ta forma płatności najczęściej kojarzy się z branżą motoryzacyjną, jednak – jak widać – może być z sukcesem wykorzystywana także u nas! 

 

Największe zalety leasingu w ZMS Systemy Magazynowe?

  • Ofertę leasingową dostosujemy do potrzeb Twojej firmy. Procedura jest niesamowicie prosta, a my jeszcze ją dla Ciebie ułatwimy
  • Leasing nie obciąża Cię finansowo
  • Twoja firma będzie mogła działać sprawnie na nowym sprzęcie przy niewielkim wkładzie własnym
  • Raty i wpłatę wstępną możesz dopisać w koszty firmy ? dzięki temu zmniejszasz podatek dochodowy.

 

Zobacz, jak wygląda to w praktyce. Poniżej znajdziesz zestawienie cen, które przygotowaliśmy dla jednego z naszych klientów.

 

Wygląda ciekawie? Myślisz, że to idealne rozwiązanie dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami, a my dokonamy odpowiednich wyliczeń, które najlepiej pokażą Ci zalety tego sposobu finansowania systemów magazynowych.