O ZMS Systemy Magazynowe

Home   /   O ZMS Systemy Magazynowe

Jesteśmy firmą, która doświadczenie w branży zbiera już od ponad dwudziestu lat. Właśnie dlatego możemy zagwarantować Ci profesjonalną i przede wszystkim kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia między innymi: magazynów, hal produkcyjnych, warsztatów czy biur. Nasze zadanie rozpoczyna się już na etapie odpowiedniego dobrania rozwiązań do Twoich indywidualnych potrzeb. Zajmujemy się projektami, dostawą, montażem, a także serwisem. Jesteśmy wszechstronnym przedsiębiorstwem, którego szeregi zasilają doświadczeni fachowcy, pracujący z nami od lat. Nasze działania zostały niejednokrotnie docenione i nagrodzone prestiżowymi wyróżnieniami Gazela Biznesu oraz Gepard Biznesu.

 

Co nas wyróżnia?

Jakość, terminowość, profesjonalizm – to trzy słowa, które najlepiej określają fundamenty ZMS Systemy Magazynowe.

  • Nasze produkty pochodzą z zaufanych i sprawdzonych źródeł. Współpracujemy wyłącznie z producentami z Polski i innych krajów Unii Europejskiej.
  • Nie podajemy nierealnych terminów, których nie możemy później dotrzymać. Jako specjaliści w swoim fachu wiemy ile czasu potrzeba, byś był zadowolony z wykonanej pracy i optymalnie krótkiego czasu wykonania.
  • Znamy tę branżę od podszewki. Nasi pracownicy to profesjonaliści z prawdziwego zdarzenia, którzy są w stanie poradzić sobie w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji.

 

Jak działamy?

Schemat-powstawania-projektu-2