System WMS

Home   /   System WMS

WMS to system zarządzania magazynem, który wspomaga pracę w firmach logistycznych oraz magazynach wysokiego składowania. To rozwiązanie kompleksowe, gdyż nie tylko nadzoruje zadania magazynowe od samego początku, w momencie przyjęcia towaru, ale także przez cały czas jego przebywania w magazynie, aż do chwili wydania.

Jak to działa?

Siła oferowanego WMS leży w jego prostocie. Z dużą łatwością można korzystać z niego za pomocą standardowej aplikacji, jak i bezprzewodowego terminalu przemysłowego. Jak? System wykorzystuje kody kreskowe 1D, 2D lub technologię RFID, które pomagają mu identyfikować różnorodne obiekty. Dzięki temu może on wypełniać swoje główne zadanie: zbieranie oraz udostępnianie informacji. Prowadzi ewidencję procesów magazynowych tak, byś wiedział, gdzie znajduje się każda partia, a nawet pojedyncza sztuka towaru.

Funkcje

Sprawne zarządzanie zadaniami pracowników

Nadzoruj pracę, sprawdzaj raporty – bądź na bieżąco, przeglądając poszczególne etapy procedur. Tego typu dane bardzo podnoszą efektywność pracy, a także dają Ci możliwość zdobycia kompletu informacji w kilka chwil.

Kompletacja zleceń magazynowych

Zredukowanie liczby pomyłek do minimum jest możliwe ? WMS wspiera kierownika magazynu, przydziela zadania, zarządza rozmieszczaniem towaru a nawet wyznacza trasy kompletacji zleceń i przesyłek. Wspomaga pracowników przy rozkładaniu towarów, dzięki czemu mogą wykonać więcej zadań w krótszym czasie.

Pod stałą kontrolą

System ułatwia przeprowadzanie inwentaryzacji, a także bieżących kontroli i szybką korektę stanów magazynowych.

Track&Trace

Śledź każdą sztukę towaru! Dzięki systemowi masz wgląd w całą historię procesów związanych z produktem: od przyjęcia, przez magazynowanie, aż po wydanie. Nic nie umknie Twojej uwadze.

Elastyczny system

Oferowany WMS jest uzupełnieniem systemu ERP, jednak bez żadnych problemów może funkcjonować jako samowystarczalna jednostka bądź współpracować z istniejącym już ERP. Wszystko zależy od Ciebie.

Czy Twojej firmie potrzebny jest WMS?

W dzisiejszych czasach nie da się prowadzić firmy handlowej, produkcyjnej czy magazynu, bez odpowiedniego oprogramowania, które zapewni sprawny przepływ informacji oraz pomoże w prowadzeniu ewidencji. Jednak nie każdy system stanowi idealne rozwiązanie. Czy oferowany WMS sprawdzi się w Twojej firmie?

  • Jeśli chcesz obniżyć koszty pracy, zwiększyć efektywność i zmniejszyć straty
  • Jeśli zależy Ci na wyeliminowaniu błędów i zwiększeniu zadowolenia klientów
  • Jeśli chcesz ułatwić pracę sobie i swoim pracownikom

Nasz WMS będzie rozwiązaniem w sam raz dla Ciebie. Nadal nie jesteś przekonany? Skontaktuj się z nami, a my postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.