Windy

Home   /   Windy

ZMS Systemy Magazynowe stawia na innowacje, które mają ułatwić Ci pracę, zaoszczędzić czas i energię. Dlatego poszerzyliśmy naszą ofertę, dodając do niej windy towarowe oraz windy towarowe z możliwością jazdy osoby uprawnionej. To kompleksowe rozwiązanie, idealnie dopasowane do naszych pomostów i antresol, które zauważalnie usprawni funkcjonowanie Twojego zakładu.

Winda 1Winda 3

 

Zależy nam nie tylko na zwiększeniu efektywności, ale także na bezpieczeństwie, które jest kluczowym elementem pracy w Twojej branży. Nasi pracownicy doradzą Ci, które urządzenie będzie w Twojej firmie najodpowiedniejsze, biorąc pod uwagę specyfikę budynku oraz wagę przewożonych przez Ciebie sprzętów. Możesz mieć jednak pewność, że dzięki prostej konstrukcji i profesjonalnemu wykonaniu, nasz produkt doskonale dopasuje się do warunków architektonicznych i będzie stanowił solidne rozwiązanie dla potrzeb Twojej firmy.

W naszej ofercie znajdziesz windy towarowe, których obciążenie, w zależności od wybranego modelu, dochodzi nawet do 2000 kg. Z kolei udźwig wind towarowych z możliwością jazdy osoby uprawnionej waha się od 500 do 1000 kg.

Masz jakieś pytania? Z wielką chęcią na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.